AC Sparta Praha-FK Jablonec (2-0) y también es la última victoria conseguida

Como local el AC Sparta Praha ha ganado 4 partidos, ha empatado solo un partido  y ha perdido 2 partidos, por lo tanto ha conseguido en casa 13 puntos.

Como visitante el AC Sparta Praha solo ha ganado un partido, ha empatado 3 partidos  y ha perdido 2 partidos, por lo tanto ha conseguido fuera de casa 6 puntos.

Goles

Último gol a favor: Jornada 5 2019-05-26
SK Slavia Praha-AC Sparta Praha (2-1) y también en este partido recibió su último gol en contra.

Últimos twits publicados...

2019-10-20 21:16:14
📰 KAYA | „Dal jsem gól, ale máme jen bod. Kdybychom vyhráli, byla by to po zápase dvojitá radost, ale takhle ne...“… https://t.co/y2i3OjetuZ
2019-10-20 21:12:23
📺 TISKOVKA | „Zklamali jsme ve finální fázi.“ Trenér Václav Jílek po remíze v Teplicích. #acsparta ➡️… https://t.co/wUzFjdfZ4E
2019-10-20 21:01:08
🎥 FRÝDEK | „To, jak jsme odehráli posledních deset minut, to je velké zklamání. Asi jsme se strachovali o výsledek.… https://t.co/Ac736BbqG4
2019-10-20 20:55:53
📺 HEČA | „Dneska se mi podařilo něco chytit, ale bohužel, není to k ničemu. Dostaneme hloupý gól, kdy soupeř zkusí… https://t.co/IdwbAb7vP2
2019-10-20 20:11:35
✍️ REPORTÁŽ | Sparta přišla o výhru v Teplicích v poslední minutě zápasu. Více se dozvíte v reportáži. #acspartahttps://t.co/HhZx9Rr525
2019-10-20 20:00:09
⏱️ KONEC ZÁPASU Sparta inkasovala v poslední minutě a z Teplic odjíždí s jedním bodem. #acsparta https://t.co/fMh8NcxBXP
2019-10-20 19:53:31
90. MINUTA To snad není pravda... Řezníček vyrovnává. #acsparta TEP1-1 SPA
2019-10-20 19:51:40
87. MINUTA 😳Velkou šanci na vyrovnání měl Řezníček. Naštěstí ale hlavou minul branku svého bývalého klubu. #acsparta TEP 0-1 SPA
2019-10-20 19:46:23
82. MINUTA Obrovskou šanci navýšit skóre měl Frýdek. Po jeho tečované ráně následuje roh. #acsparta TEP 0-1 SPA
2019-10-20 19:43:13
78. MINUTA 🔄 Druhé střídání Sparty. #acsparta ⬇️ Plavšić ⬆️ Hanousek TEP 0-1 SPA https://t.co/vxdDAIOk5K