J 1 AC Sparta Praha 3 - 0 FC Baník Ostrava V
Previa Liga Europa

Clasificaciones generales

Últimos twits publicados...

2019-09-16 12:01:00
📈 SPARŤAN ZÁPASU | Po vítězném utkání je tady tradiční možnost zvolit na našem webu nejlepšího hráče utkání! Tentok… https://t.co/kS8Anxzy1O
2019-09-16 11:58:00
🎫 DRAŽBA | ⭕ V 16:00 končí dražba vstupenek na derby! K dispozici máte posledních 98 lístků. Výtěžek půjde prostřed… https://t.co/mgVizOXyQK
2019-09-16 11:24:51
⚽ WALKING FOOTBALL | Tradičního odpoledního tréninku walkingu footballu se tentokrát zúčastní i Luděk Stracený a Lu… https://t.co/mlOZKGqeeO
2019-09-15 19:00:00
📰 B-TÝM | Reportáž z domácího vítězství rezervy nad "béčkem" Příbrami 2:0. 📋 Premiéra Karabce, návrat uzdraveného F… https://t.co/gFLdGF3F3E
2019-09-15 18:42:46
📹 TISKOVKA | „Každé vítězství z venku je cenné. Věřím, že budeme schopni navázat na tento výkon a ještě ho povýšíme… https://t.co/kBaPjMxZSQ
2019-09-15 18:13:47
🎥 FRÝDEK | „V prvním poločase jsme hráli aktivně, to můžeme hodnotit pozitivně. Ve druhém jsem spíš vyčkávali na br… https://t.co/E9OktEYTBk
2019-09-15 17:55:55
📺 LISCHKA | „Od operace jsem snil, že si zahraju za Spartu. Uběhlo necelých devět měsíců a je to tu. Jsem šťastný,… https://t.co/lYhVGTSccB
2019-09-15 17:13:43
✍️ REPORTÁŽ | Sparta vyhrála ve Zlíně 2:0. Utkání rozhodla po gólech Tetteha a Kangy už v prvním poločase. Poprvé v… https://t.co/1LMAX1WlPP